Gizlilik İlkeleri

 

Sonpeygamber.info Web Portalı Gizlilik İlkeleri

  1. Sonpeygamber.info web portalı üyelerinin ad-soyad, e-mail vb. hiçbir kimlik ve iletişim bilgisini üçüncü şahıslarla paylaşmaz.
  2. Üyelerin kullanıcı şifreleri vb. kendilerine ait özel bilgiler dijital veritabanlarında yer alır ve portal yöneticileri dahil ikinci şahıslar tarafından görüntülenemez şekilde kodlanır.
  3. Sonpeygamber.info web portalı sayfayı ziyaret eden okurların elektronik ortam limlik bilgilerini (ip numarası vb.) üçüncü şahıslarla paylaşmaz.
  4. Sonpeygamber.info web portalı 5651 sayılı BİLİŞİM ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENME KANUNU kapsamında gerekli yasal yükümlülükleri yerine getirir.
  5. Bu yasanın gerektirdiği durumlarda adli merciler ve mahkeme kararı doğrultusunda kolluk kuvvetleriyle bilgi paylaşım hususunda işbirliği yapılabilir.

Günün Hadisi

وعن أبي هريرة رضي الله عنه عن رسول الله صَلّى اللهُ عَلَيْهِ وسَلَّم قال : « مَنْ قَعَدَ مَقْعَداً لَمْ يَذْكُرِ الله تعالى فِيهِ كَانَتْ عَلَيِهِ مِنَ الله تعالى تِرةٌ ، وَمَنِ اضْطَجَعَ مُضْطَجَعاً لاَيَذْكُرُ الله تعالى فِيهِ كَانَتْ عَلْيِه مِن اللهِ تِرةٌ »
“Bir kimse bir mecliste oturur da orada Allah Teâlâ’nın ismini anmazsa, Allah’a karşı eksik bir iş yapmış olur. Bir kimse yatağa yatar da orada Allah Teâlâ’yı zikretmezse, yine eksik bir iş yapmış olur.”
Ebû Dâvûd, Edeb 25

Sonpeygamber.info'yu Takip Edin