Gizlilik İlkeleri

 

Sonpeygamber.info Web Portalı Gizlilik İlkeleri

  1. Sonpeygamber.info web portalı üyelerinin ad-soyad, e-mail vb. hiçbir kimlik ve iletişim bilgisini üçüncü şahıslarla paylaşmaz.
  2. Üyelerin kullanıcı şifreleri vb. kendilerine ait özel bilgiler dijital veritabanlarında yer alır ve portal yöneticileri dahil ikinci şahıslar tarafından görüntülenemez şekilde kodlanır.
  3. Sonpeygamber.info web portalı sayfayı ziyaret eden okurların elektronik ortam limlik bilgilerini (ip numarası vb.) üçüncü şahıslarla paylaşmaz.
  4. Sonpeygamber.info web portalı 5651 sayılı BİLİŞİM ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENME KANUNU kapsamında gerekli yasal yükümlülükleri yerine getirir.
  5. Bu yasanın gerektirdiği durumlarda adli merciler ve mahkeme kararı doğrultusunda kolluk kuvvetleriyle bilgi paylaşım hususunda işbirliği yapılabilir.

Günün Hadisi

عَنْ أَبِى هُرَيْرَةَ - رضى الله عنه - أَنَّ رَسُولَ اللَّهِ - صلى الله عليه وسلم - قَالَ « مَنْ قَالَ سُبْحَانَ اللَّهِ وَبِحَمْدِهِ . فِى يَوْمٍ مِائَةَ مَرَّةٍ حُطَّتْ خَطَايَاهُ ، وَإِنْ كَانَتْ مِثْلَ زَبَدِ الْبَحْرِ
“Her kim günde yüz kere “Subhânallahi ve bi hamdihi (Allah’ı tesbih ve hamd ederim.) derse, o kimsenin (Allah hakkı olan) günahları deniz köpüğü kadar çok olsa bile affedilir.” (Buhari, Dua 65)

Sonpeygamber.info'yu Takip Edin