Sonpeygamber.info
 

Sonpeygamber.info'dan Yeni Bir Bölüm: Hadislerden Hayata

Sonpeygamber.info, yepyeni bir bölümle Hz. Peygamber’i ve onun hikmetli sözlerini anlama gayretlerini okurlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Hadis yorum geleneğinden ilham alarak yola çıktığımız bu bölümde, farklı alanlarda çalışan isimlerin değerlendirmelerini sizlerle paylaşacağız. “Hadislerden Hayata” bölümü Allah Rasûlü’nün sözlerini farklı bakış açılarından ve gündelik hayat perspektifinden yorumlayarak kaleme alan isimlerin yazılarından oluşacak.

Ömer Türker, Beşir Ayvazoğlu, Ali Ural, Hayrettin Kara, Yıldız Ramazanoğlu, Adnan Demircan, Nevin Meriç, Raşit Küçük, M. Yaşar Kandemir, İsmail Hakkı Ünal, Huriye Martı, Kemal Sayar, Ayşe Uçkan, Sümeyra Sav, Cihan Aktaş, Ahmet Özel, Savaş Barkçin, Fatma Bayram, Şinasi Gündüz, Sare Çizmeci, Ayşe Karaköse, Halide Yenen gibi birçok ismin yazılarıyla açılacak Hadislerden Hayata bölümünün, yeni hadis yorum yazılarıyla sürekli büyüyerek bereketli ve faydalı bir arşiv niteliği kazanmasını amaçlıyoruz.

Okumak, anlamak ve O’na daha çok yaklaşmak temenni ve duasıyla…

Hadislerden Hayata Bölümü için tıklayın.

 

Yorumlar

 
Şenol Taşkara
Şenol Taşkara10.05.2017

Allah sizlerden razı olsun. Çok başarılı çalışmalar yapıyosunuz, sizlerden istafede ediyoruz. Emeği geçen herkese duacıyız

10.05.2017