Dosyalar
Hz. Peygamber ve Çocuk
 

40 Seçkin Eserin Yer Aldığı Sonpeygamber.info Almanak 2009 Raflarda

12 Mayıs 2010 Çarşamba Sonpeygamber.info / Kitaplık


Kurulduğu günden bu yana Hz. Peygamber'i en sağlıklı bilgiler ışığında tüm dünyaya tanıtmak için çalışmalarını internet ortamında sürdüren Sonpeygamber.info yazılı yayın çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. İlki geçtiğimiz yıl okurlarla buluşan Sonpeyamber.info Almanak’ın bu yılki sayısı raflardaki yerini aldı.

Sonpeygamber.info’nun bir yıllık yayın ve faaliyet özetlerinin yer aldığı Almanak 2009 dolu dolu bir içerikle okurların karşısına çıkıyor.

Bu yılki ana teması “sünnet” olarak belirlenen almanakın “Hz. Peygamber’in Mirası: Sünnet” bölümünde konuyla ilgili kapsamlı ve kuşatıcı yazılar yer alıyor.

Almanak 2009’un özgün bölümlerinden biri de “Kırk Hadis”. Sonpeygamber.info tarafından hazırlanan bir kırk hadis derlemesi Almanak 2009 sayfalarında yer aldı.

Eserin en zengin kısımlarından biri de 40 seçkin eserin derlenmesiyle oluşturulan “Albüm” bölümü. Hat-Tezhib, Ebru, Kutsal Emanetler ve Kutsal Topraklar olmak üzere dört bölümden oluşan albümde müthiş bir görsel sunum okurları bekliyor.

Sonpeygamber.info yazarlarının yazılarından bir seçkinin de bulunduğu kitap büyük bir titizlikle hazırlanan Çocuk Sayfası'nın renkli karakterlerinin neşeli yüzleriyle süslendi.

Musikiden edebiyata, mimariden klasik sanatlara dek asırlardır sınırsız bir zenginlik içerisinde müminler tarafından yaşatılan Hz. Peygamber'i aklî ve ilmî bir zeminde ele alma amacıyla yayın faaliyetlerini sürdüren ve bunu internet yayıncılığı vizyonundan öteye taşımayı amaçlayan Sonpeygamber.info Almanak 2009 ile okurlarıyla arasında yeni pencereler açmak istiyor.Sonpeygamber.info Almanak 2009 talepleriniz için info@sonpeygamber.info adresinden, ayrıca hafta içi  09:00-18:00 ve cumartesi 10:00-15:00  saatleri arasında 0216 310 30 39 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.