Dosyalar
Hz. Peygamber ve Çocuk
 

Seçkin Eserlerle Dolu Sonpeygamber.info Almanak 2011 Raflarda

28 Mayıs 2012 Pazartesi Sonpeygamber.info / Kitaplık


Kurulduğu günden bu yana Hz. Peygamber'i tüm dünyaya en sağlıklı bilgiler ışığında, estetik ve entelektüel bir anlayışla tanıtmak için çalışmalarını sürdüren Sonpeygamber.info Web Portalı, yazılı yayın çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. İlki 2008 yılında okurlarla buluşan Sonpeygamber.info Almanak çalışmalarının, 2011 yılı faaliyetlerini içeren dördüncüsü raflarda yerini aldı.

Sonpeygamber.info’nun bir yıllık yayın ve faaliyet özetlerinin yer aldığı Almanak 2011 okurların karşısına zengin bir içerikle çıkıyor.

Bu yıl, “Hz. Peygamber’in Sosyal Hayatı“ eksenli özel bir bölüme de yer verilen almanak çalışmasında, konuyla ilgili kapsamlı ve kuşatıcı yazılar yer alıyor.

Eserde ayrıca Hz. Muhammed (sav)’in 23 yılık peygamberlik dönemine işaretle seçilen 23 Hilye-i Şerif’ten oluşan bir “Albüm” bulunuyor. Kalem ve sanatın ahengiyle Hz. Peygamber’i Hüsnü Hat estetiği eşliğinde tavir eden hilyeler Almanak 2011 sayfalarında okurlarımızı bekliyor.

Musikiden edebiyata, mimariden klasik sanatlara dek asırlardır sınırsız bir zenginlik içerisinde müminler tarafından yaşatılan Hz. Peygamber'i aklî ve ilmî bir zeminde ele alma amacıyla yayın faaliyetlerini sürdüren ve bunu internet yayıncılığı vizyonundan öteye taşımayı amaçlayan Sonpeygamber.info Almanak 2011 ile okurlarıyla arasında yeni pencereler açmak istiyor.

Sonpeygamber.info Almanak 2011 talepleriniz için info@sonpeygamber.info adresinden, ayrıca hafta içi  09:00-18:00 saatleri arasında 0216 310 30 39 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.